یکی از محصولات نشان تجاری ALC که به لطف خدا از کیفیت خوب و قابل رقابت با بهترین نمونه های خارجی برخوردار بوده و از 24ماه گارانتی ویژه (لینک شرایط گارانتی) بهره می­برد، آرام بند درب آسانسور یا دیکتاتور آسانسور نام دارد. این دستگاه به رغم کوچکی و سادگی ظاهری، از تکنولوژی و حساسیت قابل توجهی برخوردار است و عموم صنعتگرانی که در این عرصه پای گذارده اند، به این موضوع اذعان دارند.

یکی از گلوگاه های استفاده بهینه از آرام بند آسانسور (دیکتاتور)، غیر از نصب صحیح درب، نحوه تنظیم و یا نصب آرام بند آسانسور (دیکتاتور) بر روی درب آسانسور می باشد که در بسیاری از مواقع این عدم تنظیم و یا نصب صحیح باعث عدم عملکرد مناسب آرام بند آسانسور(دیکتاتور) و در نتیجه بسته نشدن درب آسانسور یا کوبش ها و صداهای نامطلوب می­گردد که در مجموع به شدت از عمر مفید آرام بند آسانسور (دیکتاتور) و همچنین درب آسانسور و متعلقات آن می­کاهد.

در این راستا مجموعه AKELift با طراحی آرام بند آسانسور (دیکتاتور) اختصاصی خود، ضمن رعایت تمامی استاندارد های لازم، با قراردادن پیچ یکپارچه با شفت مرکزی میزان فشار دیکتاتور به ساده ترین شکل ممکن در هنگام نصب اولیه تنظیم شده و عموما در طول سال نیاز به تنظیم مجدد ندارد.